Feedback

Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00

Obsługa Firm - Zapytania ofertowe - WYCENY

tel. +48 42 640 59 09

email: biuro@printdesign.pl

Nasz adres:
Łódź, ul. Brukowa 26

 

Dane firmy:

PrintDesign
95-060 Brzeziny ul. Strykowska 1
NIP 727-244-90-60 Regon 100007803


mBank
23 1140 2004 0000 3102 7514 5929

Park Maszynowy

MASZYNY DO DRUKU WIELKOFORMATOWEGO

druk wysokojakościowy stołowy UV

Canon Oce Arizona

 

 

 

Niebywała wszechstronność zastosowań i wydajność w połączeniu z wysoką jakością obrazu.

Płaski ploter o dużych wymiarach Océ Arizona 480 XT UV zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu na sztywnych i elastycznych nośnikach i nadaje się do wielu zastosowań grafiki reklamowej.

Korzyści

  • 8 niezależnych kanałów atramentowych
  • Werniks do zastosowań dekoracyjnych
  • Obsługa białego atramentu o podwójnym kryciu
  • Technologia CM² zapewniająca doskonałe przejścia kolorów
  • Aktywna kompensacja rozmieszczenia pikseli
  • Rozmiary standardowego stołu: 2,5 x 3,05 m / 98,4 x 120 cali
  • Do 34,2 m² / 368 stóp kw. na godzinę

 

druk wysokojakościowy ekosolwentowy

Roland VersaArt RE-640

Roland VersaArt RE-640 jest wszechstronnym ploterem solwentowym, jednogłowicowym, pracującym w lustrzanej ośmiokanałowej konfiguracji CMYK, zapewniającej spójność koloru na wszystkich prędkościach druku oraz równomierne nakładanie koloru. Ploter posiada dużą gamę zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych w tym oklejanie pojazdów, banerów, plakaty, znaki oraz wyświetlacze. Idealny do druku średnio-nakładowego. Posiada nóż głowicę wycinającą.

 

 

Szerokość druku: 160 cm
Szybkość druku:
do 23 m2/h

Tryb pracy: druk Rozdzielczość max.: 1440 dpi Głowice: 1 x EPSON DX6 - ECO Solvent

 

Roland XJ – 640

Najszybsze i najmocniejsze urządzenie drukujące firmy Roland. Wyposażone w 4 głowice w konfiguracji lustrzanej pozwala na wydruki o najwyższej jakości. SOLJET Pro jest wszechstronny z łatwością pozwala tworzyć ozdobne etykiety samoprzylepne, plakaty, grafikę samochodową, wielkoformatowe banery oraz wiele innych aplikacji.

Szerokość druku: 160 cm
Szybkość druku:
do 49 m2/h

Tryb pracy: druk / cięcie Rozdzielczość max.: 1440 dpi Głowice: 2 x EPSON DX6 - ECO Solvent

 

 

druk przemysłowy

F.Y. Union Challenger FY-3206G

F.Y.UNION - seria G - to profesjonalne, wielkoformatowe drukarki o wysokiej rozdzielczości dla firm o średnim lub dużym zapotrzebowaniu na wydruki o wysokiej jakości w ekspozycjach zewnętrznych i wewnętrznych. Drukarki otrzymały w 2008r. Złoty Medal MTP.
Wydruki wyróżniają się wysoką estetyką odbioru wizualnego. Drukarka charakteryzuje się przede wszystkim wysoką rozdzielczością głowic

 

 

Szerokość druku: 320 cm
Szybkość druku:
do 50 m2/h

Tryb pracy: druk Rozdzielczość max.: 720 dpi Głowice: Najnowszej generacji głowice SEIKO

 

druk UV

HP Scitex XP 5100 - szerokość druku 5m

Stosowany jest przede wszystkim w reklamie zewnętrznej. To za jego pomocą powstaną wszelkiego rodzaju banery, bilboardy, naklejki, a także rollupy czy grafiki wypełniające stoiska. Technologia druku wielkoformatowego poprzez utrwalanie farby promieniami UV pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji nadruku i zwiększenia jego odporności na warunku atmosferyczne.

 

 

 

Szerokość druku: 500 cm
Szybkość druku:
do 450 m2/h

Tryb pracy: druk Rozdzielczość max.: 720 dpi Głowice: UV

URZĄDZENIA DO CIĘCIA

SummaCut D160

Charakterystyka urządzenia USB. Bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, czy powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii sprawiły, że ploter ten jest bardzo chętnie kupowanym ploterem na polskim rynku.

Szerokość mediów: 18.1 - 164 cm
Szerokość cięcia:
157.5 cm

 

Tryb pracy: cięcie Szybkość cięcia: 113 cm/s Nacisk noża: 0 - 400 g Głowica: pasywna

Fotoba 1.6

Urządzenia z serii XLD posiadają szereg zalet, które są wykorzystywane w procesie obróbki
końcowych wydruków.Automatyczne dopasowanie do brzegu wydruku w osi X Automatyczne śledzenie krawędzi obrazu w osi Y . Pionowe noże: pojedynczy, podwójne (8mm) lub podwójny regulowany . Pamięć podręczna do przechowywania informacji o znacznikach cięcia. Mechanizmy napędzane silnikami krokowymi. Automatyczne wykrywanie znaczników cięcia. Samo ostrzące się noże. Cięcie na zadany wymiar. Dokładność+/- 1 mm

URZĄDZENIA DO ZABEZPIECZANIA WYDRUKÓW

Laminator rolowy

Laminator rolowy służy do zabezpieczania wydruków przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabezpiecza przed blaknięciem - powleka na zimno oraz na ciepło. Urządzenie służy do laminowania dokumentów, obrazów, dekoracji , wszelkiego rodzaju wydruków. Laminuje na różnych powierzchniach bez żadnych smug.
Maksymalna szerokość pracy:(1600mm)

 

 

 

 

Laminator Płynny DryTac

Laminator płynny służy do zabezpieczania wydruków solwentowych, w tym banerów, plandek, a zwłaszcza folii samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania pojazdów. System zabezpieczania płynnego dodatkowo wzmacnia grafikę i daje jej lepszą ochronę przed środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi np. przez szczotki w myjniach. Jest również doskonałym zabezpieczeniem folii wylewanych z przeznaczeniem na przetłoczenia, gdyż po wyschnięciu pracuje wraz z materiałem i nie tworzy dodatkowej warstwy, która jest podatna na rozdwajanie czy pęknięcia.

Maksymalna szerokość pracy:(1600mm)

 

 

 

 

URZĄDZENIA DO DRUKU CYFROWEGO

DocuColor 242 – służy do niskonakładowych wydruków oraz idealna do spersonalizowanych zleceń zaproszenia, karnety, wizytówki, ulotki, plakaty, karty menu, etykiety samoprzylepne itp. Doskonała jakość druku dzięki najwyższej rozdzielczości w swojej klasie (2400 x 2400 dpi), rozszerzonym trybom połysku i tonerowi EAHG. Największy wybór serwerówkolorów w swojej klasie oferuje użytkownikom dokładnie to, czego potrzebują do wykonywania swoich zadań. Maksymalna szerokość zadruku 300x430mm.

 

 

 

 

Gilotyna Automatyczna

 

Krajarka Hydrocut, to w pełni programowalne urządzenie z hydraulicznym napędem zarówno noża jak i docisku. Urządzenie jest bardzo trwałe i sprawdza się zarówno w drukarniach cyfrowych jak i małych drukarniach offsetowych drukujących na mniejszych formatach. Równie dobrze, może służyć jako urządzenie pomocnicze do krajarek o dużym formacie.

 

 

 

Digicreaser - bigówka automatyczna

Bigówki automatyczne i półautomatyczne, które Państwu proponujemy, są idealnymi urządzeniami przeznaczonymi pod wydruk cyfrowy i niskonakładowy druk offsetowy.Bigowanie grubych papierów korzystając z naszych urządzeń całkowicie eliminuje problem pękania papieru przy łamaniu papieru i toner’a/farby.

 

Joomla SEF URLs by Artio