Feedback

Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00

Obsługa Firm - Zapytania ofertowe - WYCENY

tel. +48 42 640 59 09

email: biuro@printdesign.pl

Nasz adres:
Łódź, ul. Brukowa 26

 

Dane firmy:

PrintDesign
95-060 Brzeziny ul. Strykowska 1
NIP 727-244-90-60 Regon 100007803


mBank
23 1140 2004 0000 3102 7514 5929

Ekspozytory reklamowe

 Ekspozytory reklamowe

to specjalne stojaki, które są zaprojektowane z myślą o wyeksponowaniu wartości oraz zalet określonego asortymentu. Dzięki nim Klient po wejściu do sklepu skupia swoją uwagę na określonym miejscu i wyraża większą aprobatę do zapoznania się z produktem. Profesjonalne ekspozytory  wzbudzają pozytywne emocje, ponieważ w procesie projektowania kładzie się szczególny nacisk na design całej kompozycji.

To nie są zwykłe regały, a starannie przemyślane narzędzia reklamowe, w które inwestuje coraz większa liczba firm. Dzięki nim można kreować profesjonalny wizerunek marki oraz w skuteczny sposób zwiększać wysokość generowanej sprzedaży.

Wymiary
Rozmiary ekspozytorów dostosowujemy pod indywidualne potrzeby i przeznaczenie i potencjalne miejsce ekspozycji. Najczęściej są to formaty indywidualne ale również produkujemy standardowo dostępne.

Szeroki park maszynowy i doświadczona kadra pozwala nam realizować najbardziej wyszukane formy ekspozycji – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Materiały z których wykonujemy ekspozytory : aluminium, pcv, akryl pmma (pleksi), dibond, blachy (cięte, zaginane, profilowane), szkło ( float, optic white, hartowane, gięte), drewno, płyty (mdf , wiórowe ), sklejki (standard, wodoodporne), profile reklamowe i systemowe, inne
Wszystkie elementy łączymy w potrzebne zestawy.

Ekspozytory mogą być mobilne lub na stałe związane z podłożem. Wykonujemy różne produkty w zależności od zapotrzebowania klienta, rodzaju montażu i konstrukcji : ścienne, stojące, podświetlane, wiszące, po różne materiały i style z których są wykonane.

Dla naszych klientów wykonujemy wersje prototypowe.

Gwarantujemy Państwu

Najwyższą jakość wykonywanych produkcji
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam i elementów dekoracyjnych. W procesie produkcji stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości gwarantujące długotrwałą jakościowo reklamę. Zgodnie z celami i misją firmy w pierwszej kolejności doradzamy jak dobrać najlepszą formę ekspozycji reklamy w zależności od przewidzianych budżetów jak również wymagań i oczekiwań klientów.


Druk w różnych technologiach na własnym parku maszynowym

Druk Solwentowy  /  Druk UV

Mamy możliwość dodatkowego zabezpieczania wydruków poprzez lakierowanie powierzchni drukowanych lub zabezpieczenie laminatami stałymi foliowymi  jak również płynnymi wszystko zależy od danego produktu.

Projekt 2D / 3D
Projekt stojaka można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy. Realizujemy stojaki z naszym pomysłem technicznym jak również na podstawie rysunków technicznych klienta.

Montaż wraz z usługą serwisową
Wykonujemy montaże w całej Polsce naszych produktów wraz z możliwością wykupienia usługi  serwisowej.

przedzialek

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Joomla SEF URLs by Artio