Feedback

Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00

Obsługa Firm - Zapytania ofertowe - WYCENY

tel. +48 42 640 59 09

email: biuro@printdesign.pl

Nasz adres:
Łódź, ul. Brukowa 26

 

Dane firmy:

PrintDesign
95-060 Brzeziny ul. Strykowska 1
NIP 727-244-90-60 Regon 100007803


mBank
23 1140 2004 0000 3102 7514 5929

Reklama wielkoformatowa Łódź

 

BaneryReklama Okienna

Plakaty

Kasetony podświetlaneLitery

Oklejanie samochodówBillboardy

Szyldy

 

Reklama wielkoformatowa - pomiar / druk / montaż

Zajmujemy się obsługa reklamową firm i instytucji. Głównym naszym profilem jest doradztwo oraz produkcja reklam wielkoformatowych. Reklama nie ma dla nas tajemnic wykonujemy produkcje seryjne jak również wdrażamy indywidualne zapotrzebowania na reklamę wielkoformatową w pełnym zakresie (koncepcja, doradztwo, przygotowanie projektowe, próby technologiczne, druk, obróbka, montaż oraz usługi w zakresie serwisu).

Jedną z podstawowych, realizowanych przez nas usług jest profesjonalny druk wielkoformatowy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju wydruki począwszy od  folii, banery, siatki, billboardy, plakaty, naklejki na okna, a także szereg innych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązań reklamowych oraz dekoracyjnych związanych z drukiem. Dzięki różnorodnym technikom druku dobieramy odpowiednie rozwiązanie do potrzeb i wymagań klienta. Drukujemy w trzech podstawowych technologiach druku wielkoformatowego:

Druk wielkoformatowy  eko-solwentowy 

Druk eco solwentowy to sposób druku ploterem, w którym standardowe farby wykonane na bazie wodnej zastąpiono pigmentowymi atramentami solwentowymi na bazie rozpuszczalników organicznych. Druk eco solwentowy bardzo często stosowany jest w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej gdzie wymagana jest wysoka dokładność jak również jakość wydruku.

Najbardziej popularne zastosowanie
- wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, banery wewnętrzne,materiały do systemów wystawienniczych, klisze do podświetleń, plakaty, nadruki na tkaninach,

Druk wielkoformatowy solwentowy 

Druk solwentowy to technologia druku farbami na bazie rozpuszczalników twardych. Atramenty solwentowe są odporne na wiele czynników łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym. Druk solwentowy stosowany jest w reklamie zewnętrznej wielkogabarytowej gdzie wymagana jest wysoka trwałość wydruków, w tej technologi wykonuje się najczęściej wydruki narażone na silne oddziaływania atmosferyczne.

Najbardziej popularne zastosowanie-

banery, siatki, plandeki reklamowe na auta, tablice, bilboardy,citylighty, napinane lica do kasetonów,

Druk UV

Druk wielkoformatowy tuszami utwardzanymi promieniami UV. Cechuje go najwyższa trwałość koloru,trwałość mechaniczna - druk jest nanoszony powierzchniowo. Druk UV stosowany jest w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej gdzie wymagana jest wysoka trwałość wydruków, niesamowita jakość druku. Druk UV to aktualnie najbardziej odporna technologia druku.

Najbardziej popularne zastosowanie

druk na materiałach twardych (PCV, SZKŁO AKRYLOWE, PMMA, DREWNO, PŁYTY OSB, MEBLOWE, SZKŁO, SKLEJKA, BLACHY METALOWE ALUMINIOWE,- druk na materiałach rolowych ( folie, naklejki, banery, tkaniny, grafiki do kasetonów, skóry, maty )

Wykonujemy również w pełni obróbkę drukowanych materiałów reklamowych docinamy, frezujemy, tniemy, spawamy, zaginamy, kleimy, wyklejamy, montujemy przez co jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę reklamową do projektu do udanej realizacji.

Dysponujemy sprzętem, wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam satysfakcjonować nawet klientów o bardzo wygórowanych oczekiwaniach. Nasz druk spełnia najwyższe standardy jakościowe czego potwierdzeniem jest wykonywanie wydruków również z  wykorzystaniem koloru białego co dodatkowo wpływa na atrakcyjność oferty przedsiębiorstwa Print Design. Technika druku zawsze uzależniona jest od indywidualnych wymogów danego projektu, a dopiero potem dobieramy najlepsze tryby druku dl danej pracy.

 

W zależności od Państwa życzenia, możemy dokonać wydruku projektu opracowanego przez Państwa, bądź też zlecić jego opracowanie naszym grafikom.

Drukujemy prawie na wszystkim - Zapraszamy do współpracy!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Joomla SEF URLs by Artio