Feedback

Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00

Obsługa Firm - Zapytania ofertowe - WYCENY

tel. +48 42 640 59 09

email: biuro@printdesign.pl

Nasz adres:
Łódź, ul. Brukowa 26

 

Dane firmy:

PrintDesign
95-060 Brzeziny ul. Strykowska 1
NIP 727-244-90-60 Regon 100007803


mBank
23 1140 2004 0000 3102 7514 5929

Fototapety Łódź

Jeśli jesteś osobą z wyobraźnią i lubisz eksperymentować, nasze fototapety są stworzone dla Ciebie. Dosyć już nudnych płaszczyzn bez pomysłu! Teraz każdą szafę, lodówkę lub inny mebel z łatwością zamienisz w cieszącą oko ozdobę pomieszczenia. Zaproś barwy do swojego domu!

Nasze samoprzylepne fototapety są idealne na każdą gładką powierzchnię. Aby nadać unikalnego wyrazu ścianom, użyj fototapet papierowych, które przykleisz tak łatwo jak zwykłą tapetę. Jeśli jesteś wymagający i cenisz sobie super jakość i miękkość w dotyku, zdecyduj się na nasze winylowe fototapety. Są nie tylko przyjazne w użytkowaniu, ale też prosto je zamontować i zdjąć. Zachęcamy również do skorzystania z naszej bazy własnych fotografii, oraz indywidualnie projektowanych grafik tematycznych.

Fototapety latexowe

Wysokiej jakości trwały papier o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2. Papier nie przepuszcza kleju oraz nie rozciąga się pod jego wpływem. Powłoka papieru jest matowa więc idealnie nadaje się do wnętrz jako materiał dekoracyjny. Maksymalna szerokość materiału 135cm. Klejenie na zakładkę 2cm.

Istnieje możliwość zabezpieczenia tapety lateksowej laminatem pozwalającym na pełne czyszczenie jej z zewnątrz oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi

 

plikdodrukurealizacje

Fototapety winylowe

Bardzo wysokiej jakości materiał tapetowy bardzo trwały oraz wytrzymały o gramaturze 330g/m2. Poprzez swoją grubość pozwala ukryć nierówności ścian. Materiał można delikatnie myć. Tapeta winylowa występuje w trzech strukturach

piasek stiuko linia

Nadaje się do kuchni oraz łazienek. Maksymalna szerokość materiału 129cm. Klejenie na bryt do brytu.

Istnieje możliwość zabezpieczenia tapety winylowej laminatem pozwalającym na pełne czyszczenie jej z zewnątrz oraz dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi

 

plikdodrukurealizacje

Fototapety samoprzylepne

Wysokiej jakości matowy materiał idealnie sprawdzający się na powierzchniach gładkich i płaskich (gładkie ściany, meble, szyby, drzwi, lodówki, witryny, etc.) o gramaturze 160g/m2. Posiada papier podkładowy oraz klej usuwalny który przy demontażu nie pozostawi po sobie śladów. Maksymalna szerokość materiału 135cm. Klejenie na zakładkę 2cm.

Istnieje możliwość zabezpieczenia tapety samoprzylepnej laminatem pozwalającym na pełne czyszczenie jej z zewnątrz oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

plikdodrukurealizacje

Joomla SEF URLs by Artio