Feedback

Od poniedziałku do piątku od 9.00 - 17.00

Obsługa Firm - Zapytania ofertowe - WYCENY

tel. +48 42 640 59 09

email: biuro@printdesign.pl

Nasz adres:
Łódź, ul. Brukowa 26

 

Dane firmy:

PrintDesign
95-060 Brzeziny ul. Strykowska 1
NIP 727-244-90-60 Regon 100007803


mBank
23 1140 2004 0000 3102 7514 5929

Dekoracje wnętrz Łódź - dekoracje dla firm

 

Dekoracje wnętrz to dział zajmujący się przede wszystkim projektem oraz produkcją  indywidualnych materiałów do wnętrz. W swojej ofercie posiadamy standardowe produkty dekoracyjne, jak również podejmujemy się wykonania zupełnie nowych rozwiązań dekoracyjnych pod potrzeby klienta. Współpracujemy z architektami , firmami budowlanymi, firmami wykończeniowymi, sklepami dekoracyjnymi, salonami meblowymi, producentami mebli, producentami szkła w zakresie wykonywania grafiki lub całościowych realizacji pod potrzeby partnerów bądź ich klientów.

W naszej ofercie posiadamy

Fototapety - grafiki drukowane na wysokojakościowych materiałach tapetowych. Tapety produkujemy pod podany wymiar, zajmujemy się zakupem oraz kadrowaniem zdjęć bądź grafik wraz z potrzebną obróbką i przygotowaniem do wydruku .Rozróżniamy podstawowy podział fototapet na :

samoprzylepne /  lateksowe / winylowe

Foto szafy -  grafiki wykonane na płytach mdf lub wiórowych stosowanych  do szaf przesuwnych. Grafiki w zależności od zastosowania i wyboru klienta dzielimy :

szafy drukowane / szafy oklejane (tapetami samoprzylepnymi z laminatem)

Frezowane Panele  - wykonujemy ażury  które doskonale sprawdzają się jako wypełnienia, odgrodzenia  między przestrzeniami, możliwości wykończenia ażurów i zastosowania materiałów z jakich będą wykonane są bardzo obszerne - Wykonujemy podstawowe ażury :

ażury frezowane  z MDF (surowe / lakierowane)  / panele drukowane MDF -( lakierowane) -  w zależności od potrzeb klienta oddajemy je w stanie surowym bądź lakierujemy na podany kolor Ral

Naklejki - w zależności od miejsca zamieszczenia i zastosowania wykonujemy na różnych materiałach. Wykonujemy naklejki : 

jednokolorowe / drukowane / ścienne / podłogowe / kredowe / magnetyczne / sufitowe / łazienkowe / okienne / dekoracyjne / mrożone /

Panele Ścienne - bardzo popularna forma dekoracji i  indywidualnego podejścia do wnętrz. Produkujemy panele :

panele z grafiką szklane / panele z grafiką z Aluminium / panele z grafiką z Pleksy / panele z grafiką ze Sklejki /

Foto rolety - dzielimy na wolnowiszące lub kasetkowe z prowadnicami. Możemy wykonać dla Państwa rolety z grafiką jednostronną jak również dwustronną.
 
Meble reklamowe - zajmujemy się produkcją pod projekt mebli reklamowych do biur, hoteli, salonów. Wykonujemy : 
biurka, lady, ekspozycje, szafy, szafki, ścianki meblowe
 
Do wszystkich produktów i usług podchodzimy indywidualnie dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko co jest potrzebne z dekoracji do domu lub biura zamówisz u nas w firmie. Zapraszamy do współpracy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Joomla SEF URLs by Artio